• CANLI TV İZLE
  • İstanbul 10° PARÇALI BULUTLU
    • Adana
    • Adıyaman
    • Afyonkarahisar
    • Ağrı
    • Amasya
    • Ankara
    • Antalya
    • Artvin
    • Aydın
    • Balıkesir
    • Bilecik
    • Bingöl
    • Bitlis
    • Bolu
    • Burdur
    • Bursa
    • Çanakkale
    • Çankırı
    • Çorum
    • Denizli
    • Diyarbakır
    • Edirne
    • Elazığ
    • Erzincan
    • Erzurum
    • Eskişehir
    • Gaziantep
    • Giresun
    • Gümüşhane
    • Hakkâri
    • Hatay
    • Isparta
    • Mersin
    • istanbul
    • izmir
    • Kars
    • Kastamonu
    • Kayseri
    • Kırklareli
    • Kırşehir
    • Kocaeli
    • Konya
    • Kütahya
    • Malatya
    • Manisa
    • Kahramanmaraş
    • Mardin
    • Muğla
    • Muş
    • Nevşehir
    • Niğde
    • Ordu
    • Rize
    • Sakarya
    • Samsun
    • Siirt
    • Sinop
    • Sivas
    • Tekirdağ
    • Tokat
    • Trabzon
    • Tunceli
    • Şanlıurfa
    • Uşak
    • Van
    • Yozgat
    • Zonguldak
    • Aksaray
    • Bayburt
    • Karaman
    • Kırıkkale
    • Batman
    • Şırnak
    • Bartın
    • Ardahan
    • Iğdır
    • Yalova
    • Karabük
    • Kilis
    • Osmaniye
    • Düzce
    • Lefkoşa
    • Bakü
    • Amsterdam
  • CANLI SONUÇLAR
  • İDDAA PROGRAMI
  • VİDEO GALERİ
  • FOTO GALERİ

RADgs 18:00 FKMfb

NKTZgs 15:00 NKCfb

NKOLgs 18:45 NKMfb

KUKgs 0 - 0 NAVfb

QZLgs 0 - 1 BUNfb

NASgs 0 - 0 LOKfb

TMZSgs 0 - 1 SOGfb

OLMgs 1 - 1 BUXfb

PAKHgs 2 - 0 ANJfb

MASgs 1 - 0 METBfb

PRSgs 17:00 CMfb

ROSgs 20:30 ABfb

LFCgs 1 - 4 CSHfb

SARgs 17:00 JAZfb

ALSgs 19:30 SHAfb

ASAgs 16:00 ANAfb

AJAgs 18:30 ASUfb

AKUgs 18:30 AFEfb

MOBgs 17:00 DELfb

LDAgs 2 - 1 ESTfb

OLİgs 2 - 0 MOTfb

CFRCgs 23:00 CSKAfb

ROM gs 23:00 YNGBfb

ARSgs 23:00 SKRfb

MFKgs 23:00 DUNfb

OGCNgs 23:00 LEVfb

SKSPgs 23:00 HBSfb

SLBgs 23:00 LPfb

RANgs 23:00 SLfb

GRAgs 23:00 PSVfb

OMNgs 23:00 PAOKfb

AZgs 23:00 NAPfb

RSOgs 23:00 RJKfb

AEKgs 20:55 SCBfb

FCZLgs 20:55 LEICfb

ACMgs 20:55 CELfb

LOSCgs 20:55 ACSPfb

QFKgs 20:55 MTAfb

SVSgs 20:55 VLLfb

RAFCgs 20:55 LRAfb

LASKgs 20:55 TOTfb

CSKAgs 20:55 WACfb

FEYgs 20:55 GNKZfb

FKCZgs 20:55 HOFfb

AAGgs 20:55 FCSLfb

ASEgs 19:00 KVMfb

CNFgs 4 - 2 İJTfb

PALgs 5 - 0 DELFfb

JWİgs 0 - 2 CLfb

SCIgs 0 - 1 CABJfb

JERgs 20:00 GROfb

FTLZgs 0 - 0 CORfb

BFCgs 1 - 1 JUVfb

AMGgs 1 - 2 CRUfb

LANgs 6 - 2 BOLfb

SPUgs 0 - 2 COUNfb

CAIgs 1 - 0 FENfb

CUNgs 16:30 ACSIfb

BGOgs 16:00 CUNfb

MVİgs 16:00 FSEfb

SGSgs 13:00 UHYfb

PGLgs 13:00 FCTfb

CDGgs 1 - 1 LEONfb

STRgs 4 - 2 RSCfb

ROPAgs 22:00 CAPfb

EFBgs 21:00 KIFfb

GKSTgs 20:00 WLfb

HACgs 13:00 GÜMfb

HKTgs 13:00 ÇFKfb

KMSgs 13:00 AAFfb

ASFgs 13:00 İNGfb

ŞANgs 13:00 MFKfb

UUŞKgs 13:00 SRYfb

ANKDgs 13:00 EGVSfb

KBLDgs 13:00 SBLDfb

VFKgs 13:00 SBLDfb

BODgs 13:00 MFKfb

KBSgs 13:00 PNDKfb

KIRKgs 13:00 KDKfb

TİYgs 13:00 TRGfb

KTKgs 13:00 KASfb

PZRgs 13:00 BÖİfb

EYPgs 13:00 ETBLfb

ALMgs 21:00 MLLfb

ROgs 21:00 ALCfb

CDTgs 21:00 SABfb

SPOgs 23:30 ALBfb

Gloria Cup Uluslararası Erkekler Basketbol Turnuvası

Gloria Cup Uluslararası Erkekler Basketbol Turnuvası'nda Anadolu Efes, ikinci maçında Bahçeşehir Koleji'ni 81-77 yendi.

Salon: Gloria Sports Arena
Hakemler: Erşan Kartal, Mehmet Karabilecen, Can Mavisu

Anadolu Efes: Beaubois 4, Singleton 3, Tolga Geçim 2, Erten Gazi 4, Sertaç Şanlı 2, Moerman 4, Buğrahan Tuncer 3, Micic 18, Anderson 3, Dunston 25, Simon 13

Bahçeşehir Koleji: Jones 14, İsmet Akpınar 13, Rıdvan Öncel 4, Green 24, Deniz Kılıçlı 2, Can Yıldızlı 7, Thomas Akyazılı, Owens 10, Aldridge 3, Erkan Yılmaz

1. Periyot: 21-23

Devre: 43-41

3. Periyot: 58-52

ANTALYA (AA) – Gloria Cup Uluslararası Erkekler Basketbol Turnuvası’nda Anadolu Efes, ikinci maçında Bahçeşehir Koleji’ni 81-77 yendi.
Antalya’da bu yıl dördüncüsü düzenlenen turnuvadaki ilk maçında, dün Galatasaray Doğa Sigorta’yı 88-64 mağlup eden Anadolu Efes, 6 Eylül Pazar günü saat 19.00’da Ukrayna’nın Dnipro takımıyla karşılaşacak.

Organizasyonun 2 Eylül’deki açılış karşılaşmasında Dnipro’yu 97-70 yenen Bahçeşehir Koleji de aynı gün saat 16.00’da Galatasaray Doğa Sigorta’ya karşı mücadele verecek.

İlk ayağı 6 Eylül’de sona erecek turnuva kapsamında 8 Eylül Salı günü başlayacak ikinci hazırlık organizasyonu ise 13 Eylül Pazar günü tamamlanacak.

Bu haber hakkında düşüncelerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz!

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Edirne Belediye Başkanı Gürkan’dan “Kırkpınar” açıklaması

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0
sf TÜRKİYE'DE KORONAVİRÜS
513.656

VAKA

414.141

İYİLEŞME

14.129

ÖLÜM

99.515

AKTİF VAKA

sf DÜNYA'DA KORONAVİRÜS
64.433.937

VAKA

41.438.945

İYİLEŞME

1.490.725

ÖLÜM

22.994.992

AKTİF VAKA

Çağın Gazetesi'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Çağın Gazetesi'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.